Rotary club Ljubljana Tivoli

Home Minuli dogodki Minuli dogodki Sodelovanje kluba v projektu First Lego League 2014

Sodelovanje kluba v projektu First Lego League 2014


Tudi v letu 2014 je naš klub podprl tekmovanje osnovnošolskih ekip First Lego League. V letošnji temi Besnenje narave se je pomerilo več kot 40 ekip osnovnih šol iz vse Slovenije ter po ena iz Hrvaške in Črne gore. Projekt  FLL vzpodbuja mlade k raziskovanju problemov sveta, v katerem rastejo, k iskanju rešitev zanje in hkrati vzpodbuja zanimanje za sodobno tehnologijo. RC Ljubljana Tivoli je, kot prejšnja leta, projektu pomagal finančno  sam, pa tudi preko donacije distrikta 1912. Člani kluba smo sodelovali kot prostovoljci - ocenjevalci na obeh kvalifikacijskih tekmovanjih v Kopru in Laškem ter na finalu 8. marca 2014 v Dobrovi, naš predsednik pa je bil mentor eni od tekmovalnih ekip. Prav vsakega, ki na tekmovanjih FLL sodeluje ali si jih samo ogleda, navduši tekmovalno vzdušje in neverjetna inovativnost otrok ter njihovo skupinsko delo pri razvoju in predstavitvah projektov.


 

Rotary

Kaj je Rotary
Rotary International je organizacija svetovno povezanih posl...
Nastanek organizacije ...
Prvi Rotary klub je nastal v Združenih državah Amerike na ...
Ključni rotarijski ge...
Ključni rotarijski gesli sta: 1. Nesebično pomagati ...
Rotary družba
Rotary je svetovna družba, ki temelji na načelih prijatelj...
Rotary in mladi
Pri vzgoji mladih so dolžni sodelovati in pomagati vsi čla...
Rotary usluge
1. Klubske usluge Pripadnost skupnosti ni pristna, če ne pr...

Naši člani

Koledar dogodkov

Januar 2020 Februar 2020 Marec 2020
po to sr ce pe so ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Prijava